תנאי שימוש באתר ובשירות Deliver Li

כללי

תנאי שימוש אלו הינם הסכם מחייב.

לשם נוחות הקריאה, תנאי השימוש מנוסחים בלשון זכר, אך מתייחסים לגברים ולנשים כאחד. מקום בו נכתבו הדברים בלשון רבים, הכוונה גם ללשון רבים ולהיפך.

בעצם הגלישה באתר, אתה מכיר בכך שתנאי שימוש אלו (להלן: “תנאי השימוש”) יוצרים הסכם משפטי מחייב בינך לבין  .Deliver Liיש לקרוא את תנאי השימוש בקפידה, שכן הם מחייבים. היה ואינך מסכים עמם, אנא הימנע משימוש באתר ושירותנו ככתובת לשליחה וכחברת קורייר.

שימושך באתר מאשר את הסכמתך לתנאי השימוש ומהווה הצהרה כי קראת והבנת את תנאי השימוש המחייבים אותך ואותנו כאחד.

זמני הפעילות שלנו משתנים ואנו מנסים לתת את שירות מצוין ומענה מהיר לכל לקוח. יתכנו זמני המתנה למענה.

השירותים אשר Deliver Li  מציעה:

פרטים אודות השירותים העיקריים שאנו מעניקים :

(א) כתובת למשלוח הזמנות שנעשו בבריטניה או אירופה על מנת לשלחם הלאה למדינת היעד שהיא ישראל אנו מספקים כתובת בממלכה המאוחדת למשלוח מוצרים שרכשת בעצמך בבריטניה ולא על ידי גורם צד ג.

(ב) לאחר הגעת המוצרים לכתובת Deliver Li,  אנו נספק שירותי שירותי קורייר ונשלח את החבילה מכתובתנו ליעד אשר בחרת: כתובתך עד הדלת. נקודת חלוקה. כל מחסן אחר באם מדובר בלקוח עסקי או חפצים אישיים.

(ג) שירותי קורייר ואחסון לעסקים.

חל איסור מוחלט להשתמש בכתובת שניתנה ללקוח לצרכים שאינם קשורים להתקשרות בינו לבין Deliver Li.

 

תנאים והגבלות:

1. אחסנה –  לעת עתה דמי אחסנה עבור החבילות המגיעות למחסנינו הם ללא עלות נוספת במידה ואתה לקוח פרטי והחבילה/לות מאוחסנת לא יותר מ14 יום אצלנו לאחר דרישת תשלום בגין שילוחה.

2. איחוד חבילות: איחוד 2 חבילות עם שליחת החשבוניות מראש ולפני קבלת חבילה ראשונה- חינם!

            שירות בתשלום:

            שליחת חבילה לכתובתנו ללא כל הודעה מראש- £5

            איחוד חבילות 2 חבילות ומעלה- £5

            אחסון חבילות המחכות לאיחוד מעל ל14יום- £5

           תכולת חבילה המצריכה אריזה מחדש (כגון משלוח אוכל שאינו מגיע ארוז) -£5 

           בקשת עדכון להגעת חבילה כולל צילום -£3

           בדיקת תכולה- £3

 

3. פיצול חבילות- הינו שירות ללא תשלום. כל חבילה תשקל ותמדד ותחויב בנפרד. החבילות ישלחו בפערים של מספר ימים כמשלוחים נפרדים ובתשלום נפרד לכל משלוח. אנו כמובן נייעץ לטובת חסכון הלקוח אך החלטה סופית הינה של הלקוח. ישנה אפשרות לשלוח באותו מועד למספר כתובות שונות ולכך נצטרך את פרטי הכתובות הנוספים ואנשי קשר (שכן, חבר, משפחה) באנגלית.

חבילה ללא דורש או שתשלום השילוח לא שולם עליה– חבילה המאוחסנת אצלנו מעל ל-30 יום ללא מענה מצד הלקוח לניסיונות ההתקשרות שלנו במייל או וואטס אפ, תוגדר כ”לא נדרשת” ובזאת אנו מסירים כל אחריות מחבילה זו.

 

4. אחריות על משלוחים-  Deliver Li מספקת אחריות על המשלוחים מרגע הגיעם לכתובתנו ועד למסירתם ליעדם בישראל. ביטוח משלוח לארץ הינו עד 60£ ומכסה אך ורק גניבה או אבידת החבילה. מוצרים רגישים ושבירים- יש לבקש מהספק עיטוף וריפוד כראוי. במידה ותכולת החבילה מעל 75£ וקרה ונאבדה, אין לנו היכולת להחזיר את תשלום המע"מ או המיסים אשר שולמו לרשות המיסים. 

מדיניות ותנאי השילוח

לאחר ביצוע הרכישה ע״י הלקוח, תשלח ההזמנה לכתובתנו בבריטניה. Deliver Li  אינה אחראית להזמנה אשר אינה נמסרה לכתובתנו ואחריות הלקוח לעקוב אחר הזמנתו. לאחר הגעת החבילה לכתובתנו, אנו נפעל לפי בקשת הלקוח (איחוד/ פיצול)ץ נמדוד, נשקול ונשלח חשבונית לתשלום לכתובת המייל שספקתם לנו.

זמן יציאת החבילה מ  Deliver Liלאחר קבלת התשלום עבור השילוח ישתנה בהתאם לזמני ארגון החבילות למטוס אך לא יאוחר מ5 ימים ובהתאם לשעות הפעילות. אם נדרש משלוח דחוף, יש לציין זאת בהזמנה ואנו נשתדל להוציאו בהקדם או להציע שירות מהיר יותר. ימי עסקים לא יכללו את יום המשלוח, ימי שבת-ראשון או מועדים וחגים ישראלים/ בריטיים וגורמים בלתי צפויים (כגון עיכובים בשל עיצומים, מחלות או שביתות , תנאי מזג האוויר, מצב בטחוני וכדומה).

 

מוצרים אסורים להטסה ושילוח:

>ליתיום-מתכת וליתיום-יון רזרביות (שאינן מותקנות)

>גזים דחוסים (מוקפאים, דליקים, בלתי דליקים ורעילים) כגון בוטאן וחמצן, חנקן נוזלי, מכלי חמצן לצלילה תת-מימית, מכלי גז דחוס

>חומרים מאכלים, כגון חומצות, חומרי בסיס, סוללות מופעלות בתא רטוב ופריטים הכוללים כספית

>חומרי נפץ, תחמושת (כולל כדורים ריקים), אקדחים, זיקוקין, פיקות כדורי אקדח

>נוזלים וחומרים מוצקים דליקים, כגון בשמים, לקים, מצתים שיש להטות לפני שמציתים אותם, דלק למציתים, גפרורים ( הנוסע יכול לשאת עליו גפרורי בטיחות), מציתים, צבעים וחומרים מדללים

>חומרים רדיו-אקטיביים

>תיקי מנהלים עם מנגנוני אזעקה

>חומרים מחמצנים, כגון אבקות הלבנה ומי חמצן

>רעלים וחומרים מדבקים, כגון קוטלי חרקים, קוטלי עשבים וחומרים המכילים וירוסים חיים

>פריטים נוספים, כגון חומרים ממוגנטים, חומרים פוגעים או כאלו שגורמים לגירוי.

>אנא שאלו אותנו במידה ואינכם בטוחים.

 

מדיניות החזרות – במידה ותרצו להחזיר מוצר שכבר נשלח לישראל, יחולו עלייך עלות השילוח חזרה לאנגליה, עלות השילוח בתוך אנגליה במידה וקיימת ועלות השילוח בחזרה לישראל. במידה ותרצו להחזיר מוצר שטרם נשלח לישראל, נשמח לעזור. עם זאת, כל עלות נוספת של שילוח בתוך אנגליה במידה וקיימת תחוייב בנוסף ובאחריות הלקוח.

 

תשלום וחישוב דמי משלוח

מחירי השילוח נמצאים באתר ומתעדכנים מעת לעת. אנו נתריע על כך מראש בדפי המדיה שלנו אך זו חובתו של הלקוח להתעדכן במחירון באתר.

התשלום ל Deliver Li יבוצע באמצעות כרטיס אשראי . חשבונית עם לינק לתשלום באמצעות כרטיס אשראי ישלח לך כאשר החבילה מוכנה לשליחה לישראל. לקוחות עסקיים-על פי שיקול דעת Deliver Li, תנאי התשלום יפורטו לכל לקוח לגופו.

דמי המשלוח נקבעים בהתאם למשקל ונפח החבילה; הגבוה מבין שניהם.

שירות המשלוחים שלנו הם שילוח רגיל ומגיע ליעדו בין 7-10 ימי עסקים. במידה והלקוח מעוניין בשירות אקספרס, יש לידע אותנו ונתמחר זאת בהתאם.  

אופן השילוח לארץ: אנו שולחים את החבילות כמטען אווירי.

עד דלת הבית- שירות השליחים בארץ ינסה ליידע את הלקוח מראש כי השליל בדרך. יתכנו מצבים כי השליח לא יוכל להודיע על כך מראש ובמידה שאין אפשרות מסירה, יתבצע נסיון מסירה עד אשר החבילה תגיע ליעדה.

איסוף החבילה מנקודת חלוקה – במידה ולא השתמשת בשירות שלנו לנקודת חלוקה, הודעת הטקסט תשלח למספר הנייד אותו ספקת ל Deliver Li לבחירת נקודת חלוקה כאשר המשלוח יגיע לישראל וישוחרר מהמכס. הודעת טקסט נוספת תשלח כאשר המשלוח יגיע לנקודת החלוקה הקרובה לביתך או לנקודת החלוקה אשר בחרת דרך הודעת הטקסט הראשונה.

עידכונים בזמינות המוצרים, בתיאורם ובתמחורם:

 Deliver Li וספקיה משדרגים ומשנים ללא הרף את מגוון מוצריהם ושירותיהם. לצורך כך, ולפי לשיקול דעתה הבלעדי, רשאית  Deliver Li לשנות מחיר/תיאור/תמונות וכן להסיר מוצרים/שירותים ללא הודעה מוקדמת ללקוחות.

כמו כן  Deliver Li משתדלת להסיר טעויות המופיעות באתר ובדפי המדיה שתחת שמה. אף על פי כן, ייתכנו טעויות ו Deliver Li תשמח אם תוסב תשומת ליבה לטעויות שיתגלו.

במידה ויש טעות באתר, באישור ההזמנה או במהלך עיבוד ההזמנה, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן את הטעות ולחייב את המחיר הנכון או לבטל את ההזמנה. יובהר כי הסעד היחיד העומד לרשות הלקוח במקרה זה הינו ביטול ההזמנה.

- אנו משאירים לנו את הזכות לשנות את מחירי שילוחים ולעדכנם באתר. על הלקוח החובה להתעדכן במחירון לפני שליחת חבילה.

 

מי זכאי לקבל מאתנו שירות

 Deliver Liמעניקה שירותים לבני 18 ומעלה. בעת ספק מצד החברה לזיהוי הלקוח לפי הנתונים שבידיה,        Deliver Liרשאית לבקש כל מסמך מזהה כגון תעודת זהות וכו׳.

 Deliver Liשומרת לעצמה את הזכות לסרב להעניק שירות, לבטל חשבונות ולבטל הזמנות בשיקול דעתה הבלעדית, בין היתר במקרים בהם היא מגלה כי הלקוח אינו בגיל האמור לעיל או שהלקוח הפר את תנאי השימוש באתר. זאת כל עוד לא ייגרם ללקוח נזק בתחום אחריותה של  .Deliver Li 

 

אחריות על המוצרים

לא משנה באיזו צורה נרכש המוצר, האחריות הבלעדית בגינו הינה של היצרן או הספק. יש להקפיד לאתר את תעודת האחריות שהונפקה על ידי היצרן. בכל דרישה/טענה או תביעה בעניין מוצרים אלו, יש לפנות ישירות לגורם המנפיק את תעודת האחריות או ליצרן. Deliver Li אינה נושאת בשום אחריות בגין המוצרים שנרכשו, מידות לא תואמות להזמנה, כמות פריטים שגויה, טיב המוצרים, איכותם והתאמתם לרבות אחריות להפסדי רווח, הפסד עסקי או כל נזק אחר.

ביטוח ואחריות על המשלוח לישראל

כמו כן,  Deliver Liאינה אחראית לעיכוב ו/או לאי משלוח כתוצאה ממעשה עליון כגון שריפות, תאונות, הצפות, מרד, מלחמות, מגיפות עולמיות כגון קורונה, פעולות טרור, התקוממויות, שביתות או כל גורם אחר שאינו בשליטתה.

במידה ומוצר הגיע למחסן לא תקין או עם נזק, האחריות אינה מוטלת על  Deliver Liוהיא אינה מחויבת על עדכון הלקוח במידה והחבילה מגיעה לכתובתה עם נזק. עם זאת, במידה ואנו נשים לב לנזק, כמובן שנצלם ונעדכן על כך. ביטוח משלוח לארץ הינו עד 60£, תלוי בהתאם להצהרת תכולת החבילה.הביטוח אינו מכסה עיכוב במסירה.

 

מיסים, מכס, מע”מ עבור מדינת ישראל

על החבילות שהזמנת חל הדין הישראלי. באחריות הלקוח לבחון את סוגיות המס בעצמו.

לפי חוקי המכס כל חבילה אשר מיובאת לישראל ואשר ערכה עד לסכום של 75$, פטורה לחלוטין ממסי ייבוא (הפטור אינו חל על מוצרי טבק ומשקאות משכרים). אין מניעה לשלוח חבילה שערכה עולה על 75$ לישראל, אולם המלצתנו במקרה כזה, בכדי להמנע מתשלום מע"מ ומס קניה, תהיה לפצל את ההזמנה למספר משלוחים (כל משלוח יחוייב בתשלום נפרד).

משלוחים שערכם מעל 75$ יחוייבו בארץ בדמי טיפול 25₪ ואגרה 18₪ בנוסף למיסים. בקשה לתשלום תשלח בהודעת טקסט ישירות עם קישור לתשלום כאשר החבילה תגיע לישראל.

שילוח מסחר, אישי בשווי הגבוה מ-$1000 או כל חבילה יוצאת דופן מבחינת המכס, יהיה כרוך בשחרור פרטני (לעומת שחרור קולקטיבי) ולכן תהיה תוספת של $75 עבור השחרור מהמכס.

 Deliver Li איננה אחראית לכל סוגי המיסים, ככל שאלו חלים על שירותיה, לרבות מכס, מס קנייה, מס ערך מוסף או כל היטל אחר שיוטל על המשלוח או תכולתו. כל המיסים וההיטלים הללו הינם באחריות הבלעדית של הלקוח, וכל דרישה להמצאת מסמכים ואישורים לרשויות המס תחול עליו בלבד. Deliver Li תשמח לעזור במידת האפשר אך לא תהיה אחראית על עבודת המכס בשום צורה שהיא לרבות סריקת חבילות, עיכובים, קנסות וכו׳.

לפרטים נוספים בנושא מיסים אנא בקרו באתר רשות המיסים

 

קניין רוחני

כל זכויות היוצרים, סימני המסחר והקניין הרוחני באתר, לרבות עיצוב גראפי של האתר, אייקונים, לוגו האתר, תמונות, נתונים וכל מידע אחר מכל סוג שהוא באתר ובכל תוכן הכלול בו – הינם בבעלותה הבלעדית של     Deliver Li   למעט אם מדובר במוצרים השייכים לצד שלישי.

יש לקבל הסכמה מפורשת בכתב מ  Deliver Liעל העתקה, הפצה, העמדה לרשות הציבור, הצגה בפומבי, תרגום או כל שימוש אחר במי מתכני האתר, כולו או חלקו.

 

קישורים המופיעים באתר

באתר ישנם קישורים לאתרים ולמקורות שונים באינטרנט. אתרים אלו אינם בשלטתנו ואין אנו אחראים להם ולתוכנם. עצם הקישור אליהם אינו מהווה המלצה או אישור לנכונות תוכנם, איכותם, מהימנותם, עדכניותם ודיוקם ואתרים אלו אינם נבדקים באופן שיטתי.

יתכן שקישורים כאלו ואחרים באתר לא יהיו תקינים או לא יובילו לאתר אליו התכוון האתר להפנות. נשמח אם תפנו את תשומת לבנו לטעות ולקישור.

  Deliver Li רשאית לערוך,להוסיף או להוריד בכל עת קישור או מידע כלשהו שאינו רלוונטי לצורכיה באתר.

 

שימוש באתר ושינוי תנאי השימוש

תנאי השימוש של אתר זה ניתנים לשינוי מעת לעת בלא צורך בהודעה מוקדמת.  Deliver Liרשאית, אך איננה מחוייבת להודיע ללקוח בדבר שינוי תנאי השימוש. בכל עת יכול הלקוח לעיין בתנאים העדכניים באמצעות לחיצה על הקישור המתאים באתר. הוראות אלו מוסיפות על זכויות האתר על פי כל דין ועל פי תנאי שימוש אלו ואינן גורעות מהן מאומה.

 

היעדר אחריות

המידע והשירותים באתר זה ניתנים לשימוש כמו שהם. אין בכוונתה ואין ביכולתה להתאימם לצרכיו של כל לקוח ולקוח.

הלקוח יהיה האחראי הבלעדי לכל אחריות, במפורש או במשתמע, בגין כל נזק שייגרם לו, לאתר, לDeliver Li או מי מטעמה, או לצד שלישי כלשהו. כל זאת לרבות נזקים ישירים, עקיפים, תוצאתיים, הפסדי רווחים וכדומה, לרבות שכ”ט עו”ד ופגיעה במוניטין ובגין כל טענה, דרישה או תביעה הנובעת ממעשה או מחדל שלא כדין הקשורים בדרך כלשהי לשימוש הלקוח או לשימוש אחרים באתר. הלקוח נדרש שלא לפעול באתר אלא על פי החוק.

לא תהיה ללקוח כל טענה, תביעה או דרישה כלפי האתר ו/או Deliver Li ו/או מי מטעמם הקשורות למידע ולשירותים המוצעים באתר או באמצעותו, לדיוקם, איכותם, אמינותם, טבעם, מהימנותם, שלמותם, עדכניותם או תדירות פרסומם.

בכל מקרה לא יהיו  Deliver Liאו מי מטעמם אחראים על טעויות, השמטות, אי-דיוקים, מידע מוטעה, אי עדכון התכנים, שעות פעילות ורצף פעילות האתר.

השימוש וההסתמכות על כל הנמצא באתר ייעשה על אחריותו המלאה והבלעדית ושל הלקוח. חלה על הלקוח החובה לבדוק שהתכנים המופיעים באתר נכונים, מלאים, מעודכנים או מתאימים לצרכיו, והאתר אינו לוקח על עצמו כל אחריות ביחס לתכנים שבו.

אתר  Deliver Liאינו מתחייב שפעולתו תהיה רציפה, לא תופרע או תתנהל בלא הפסקות.

 Deliver Liלא תשא בכל אחריות לחשיפת פרטים שנמסרו לאתר במקרה של חדירה שלא כדין למערכות המחשב של האתר/או של  מערכות Deliver Li.

 

פתרון סכסוכים – בוררות

תנאי שימוש אלו והשימוש באתר מוסדרים ונשלטים על ידי חוקי בריטניה.

הלקוח מסכים כי כל סכסוך העולה או קשור לתנאי השימוש הללו ו/או למוצרים ו/או לשירותים המסופקים בזאת, יוכרעו על ידי בוררות בלבד בפני בורר יחיד ולפי חוקי בריטניה.

דרישה לבוררות חייבת להתקבל תוך 4 חודשים לאחר הולדת הטענה או העילה.

ימונה בורר מוסכם על הצדדים ואם בתוך 30 יום מדרישת הבוררות לא יימצא בורר מוסכם, הבורר יתמנה לפי חוקי בריטניה.

 

פרטים להתקשרות, שאלות או הערות אודות האתר או תנאי השימוש נא להפנות ל: Info@Deliverli.co.il